Reflexní segmentová masáž zad

Masáž se provádí na sucho bez použití masážních olejů. Zaměřuje se na změny na povrchu těla, vzniklé při dráždění vzdálenějších onemocnělých tkání nebo orgánů. Záda se masírují v leže. Poté se přecházi do sedu a pokračuje se na šíjovém svalstvu a nakonec se masíruje hlava.  

Klasické masáže

Jedná se o klasickou zdravotní masáž za použití oleje. Provádím masáž celého těla, přičemž nejčastější je kombinace masáže nohou, rukou, zad a šíje. A nebo pouze zad a šíje. 

Tejpování

Neboli kinesio tejpování, jsou pružné lepicí pásky, kterými ovlivňujeme svaly, šlachy, fascie a lymfatický systém. Tejp je z bavlny a jako lepidlo slouží lékařská pryskyřice. Tejpy se dají použít jako primární prostředek při léčbě a také se používají pro prohloubení účinků masáže.  

Reiki

Reiki se z japonštiny překládá jako univerzální léčivá energie. Je to energie, která nás obklopuje na všech úrovních. Pokud se energetické pole lidského těla poškodí, vznikne na tomto místě nemoc. Díky technice reiki může léčitel dodat postiženému místu opět energii a tělo tuto energii použije k uzdravení.  

Pránické léčení

Pránické léčení je umění léčení, které využívá energii k léčení celého fyzického těla. Je to manipulace s bioplazmatickou hmotou pacientova těla. Bioplazmatické tělo znamená živoucí energetické tělo tvořené neviditelnou jemnou nebo éterickou hmotou - aurou. Aura má své bioplazmatické kanály - meridiány, kterými je rozváděná energie do celého těla. Pokud se zablokují je třeba je vyčistit a obnovit průtok energie. Reiki i pránické léčení pracuje se stejnou energií. Jsou to jen odlišné techniky.